baner

RozgrywkiPL

YouTube ZPRP

W Szczecinie 15-17 czerwca 2018r  rozegrano Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w piłce plażowej. UKS Pawonków zdobył złoty medal w kategorii młodziczek ! Do zawodów zgłosiło się 12 drużyn, końcowa kolejność:
1. UKS Pawonków 2. Olimpijczyk Kowalewo 3. UKS Drawsko 4. UKS Handball Wrocław  5. KS SMS CKS Szczecin II 6.  KS SMS CKS Szczecin 7. Sambor Tczew 8. MKS Kusy Szczecin 9. UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 10. Sparta Gubin 11. MKS Ochota Warszawa  12. Jedyneczki Koluszki

W grupie nasz zespół trafił na silne zespoły z Wrocławia, Gubina, Tczewa, Warszawy i Szczecina, nasza drużyna wszystkie mecze wygrała w stosunku 2-0 co było bardzo wielką niespodzianką. W półfinale nasz zespół pokonał drużynę z Drawska Pomorskiego 2-0. W niedzielnym finale tPawonków rafił na drużynę faworyta turnieju, wielokrotnego mistrza Polski Olimpijczyka Kowalewo Pomorskie.

O złotym medalu zadecydowały shot outy. Po wygranych siedmiu meczach tytuł Mistrza Polski w kategorii młodziczek zdobył Pawonków !

Pawonkow 2018 plazowka

Złoty medal zdobyła drużyna: Kaja Szeliga, Malwina Bień, Patrycja Badura, Paulina Kostyra, Patrycja Kubica, Julcia Szeliga, Aleksandra Swoboda, Emilka Krawczyk , Zuzia Jureczko, Julia Machoń, Amelia Klimza, Natalia Cebulska. Trenerem drużyny jest Adrian Sternik drugim trenerem Olek Brzezina, kierownikiem drużyny Wojciech Radek.