Informujemy o możliwości zostania Scautem wydarzeń sportowych. Zapisz się już dzisiaj ! Poszukujemy osób z naszego środowiska, które będą chętne do przejścia szkolenia online w języku angielskim i podjęcia w późniejszym czasie roli scouta, podczas meczów reprezentacji Polski (w przyszłości podczas kolejnych MŚ czy ME w Polsce). Oferta skierowana jest głównie do osób młodych, pasjonatów piłki ręcznej, początkujących sędziów lub trenerów, statystyków.

Warto zaznaczyć, że osoby te będą ważną częścią przyszłych wydarzeń sportowych współorganizowanych przez EHF. Wynagrodzenie za pracę będą otrzymywać od firmy Sportradar.

Dane, które należy podać na zgłoszeniu:: Imię i nazwisko kandydata na scouta, Adres mailowy, Telefon kontaktowy, Miasto zamieszkania Zgłoszenia prosimy nadsyłać do 23 września br na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  Wymagana znajomość języka angielskiego.

Przewiduje się, że z każdego okręgu będą mogły wziąć udział w szkoleniu 3-4 lub więcej osób. Koordynatorem zapisów jest Bartosz Słowiński.