baner

RozgrywkiPL

YouTube ZPRP

OZPRSzanowni Państwo, 

1. informuję, iż KGID OZPR organizację II turnieju w kategorii dzieci dziewcząt na podstawie przesłanego zgłoszenia powierzyła klubowi UKS Handball 2019 Kolonowskie.  Turniej odbędzie się w dniu 26.11.2023 r. (niedziela) ZAPISY ZAKOŃCZONE

Zachęcam do wysyłania zgłoszeń do następnych turniejów oraz rozpowszechniania informacji o turnieju. Przypominam o możliwości zapraszania zespołów spoza województwa opolskiego.  Wpisowe dla zespołów z woj. opolskiego: 100 zł Wpisowe dla zespołów z innych województw: 200 zł  Organizator turnieju nie wnosi wpisowego.  

Obowiązkiem organizatora turnieju jest stworzenie wydarzenia w mediach społecznościowych z oznaczeniem OZPR i wysłanie zdjęć z turnieju. Komunikat nr 3 dzieci chłopcy i dziewczęta Pobierz 

W razie pytań, zachęcam do kontaktu, jak i do wysyłania zgłoszeń na kolejne turnieje.  M.Kessler

2. informuję, iż KGID OZPR organizację III turnieju w kategorii dzieci dziewcząt na podstawie przesłanego zgłoszenia powierzyła klubowi ASPR Zawadzkie. Turniej odbędzie się w dniu 03.12.2023 r. ZAPISY DO DNIA 24.11.2023

Zachęcam do wysyłania zgłoszeń oraz rozpowszechniania informacji o turnieju. Przypominam o możliwości zapraszania zespołów spoza województwa opolskiego.  Wpisowe dla zespołów z woj. opolskiego: 100 zł  Wpisowe dla zespołów z innych województw: 200 zł  Organizator turnieju nie wnosi wpisowego.  

Obowiązkiem organizatora turnieju jest stworzenie wydarzenia w mediach społecznościowych z oznaczeniem OZPR i wysłanie zdjęć z turnieju. 

Zgłoszenia winny być wysłane na adres klubu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz do mnie Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   

3. informuję, iż KGID OZPR organizację IV turnieju w kategorii dzieci dziewcząt na podstawie przesłanego zgłoszenia powierzyła klubowi UKS Spartakus Otmuchów Turniej odbędzie się w dniu 03.02.2024 r. (sobota)

Zachęcam do wysyłania zgłoszeń oraz rozpowszechniania informacji o turnieju. Przypominam o możliwości zapraszania zespołów spoza województwa opolskiego.   Wpisowe dla zespołów z woj. opolskiego: 100 zł  Wpisowe dla zespołów z innych województw: 200 zł  Organizator turnieju nie wnosi wpisowego.  

Obowiązkiem organizatora turnieju jest stworzenie wydarzenia w mediach społecznościowych z oznaczeniem OZPR i wysłanie zdjęć z turnieju. 

Zgłoszenia winny być wysłane na adres klubu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  oraz do mnie Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   

W razie pytań, zachęcam do kontaktu, jak i do wysyłania zgłoszeń na kolejne turnieje.  Zgłoszenie organizatora Pobierz, zgłoszenie uczestnika Pobierz (plik pdf)