baner

RozgrywkiPL

YouTube ZPRP

II turniej oldbojów w Grodkowie o Puchar Miasta

Tekst z brzeg24.pl W Hali Sportowej im. Zdzisława Zielonki w Grodkowie Stowarzyszenie Piłki Ręcznej 4Ever Young Grodków, zorganizowało po raz drugi turniej o Puchar Miasta Grodkowa. Zawody odbyły się 12 marca 2016r

Do wzięcia udziału zaproszone zostały drużyny z Zawadzkiego, Kluczborka oraz Komprachcic. Grano systemem każdy z każdym. Emocji świetnie momentami niekonwencyjnej gry, nie było końca. Zgromadzeni na trybunach kibice mogli być zadowoleni.

Na boisku zaprezentowali się zawodnicy starsi wiekowo oraz młodsi, którzy z różnych przyczyn nie kontynuują swojej kariery w klubach. Mecze odbywały się w przyjacielskiej i sportowej atmosferze, na parkiecie można było poczuć prawdziwego ducha sportu.

Oprawa imprezy mogła zadowolić wszystkich uczestników, w holu hali przygotowano ciepły i smaczny poczęstunek, przy którym zawodnicy wymieniali poglądy na tematy związane z turniejem. Przegrani na osłodę swoich porażek mogli osłodzić się ciastem przy posiłkach.

wyniki

Turniej wygrał zespół Stali Zawadzkie. Drugie miejsce zdobyła drużyna LKS Oldboy Komprachcice, która miała w swoich szeregach najlepszego bramkarza Rafała Barańskiego. Trzecie miejsce przypadło dla gościnnych gospodarzy SPR 4EVER Young Grodków, ostatnie miejsce zajął Szczypiorniaka Kluczbork, z najskuteczniejszym zawodnikiem turnieju  Dariuszem Lech.

 Stal Zawadzkie oldboje

OSiR Oldboje

Grodkow Oldboje

Kluczbork Oldboje

Foto Damian Kapinos. Tekst brzeg24.pl