baner

RozgrywkiPL

YouTube ZPRP

Zwycięstwem w Turnieju w Zawadzkim grodkowscy oldboje 4Ever Young zakończyli sezon.
W dniu 18.06.2016 r nasi oldboje brali udział w Turnieju z okazji  Dni Gminy Zawadzkie organizowanym przez SPR „ STAL” Zawadzkie. W zawodach wzięły udział cztery najlepsze drużyny oldbojów z Opolszczyzny, zespoły z Komprachcic, Kluczborka, Grodkowa i oczywiście Zawadzkiego. Tak jak dwa tygodnie temu w Komprachcicach tak i w Zawadzkim  nasza drużyna stanęła na najwyższym stopniu podium  zajmując  I miejsce, przed Komprachcicami, Zawadzkim i Kluczborkiem.
Turniej był ostatnim zmaganiem  oldbojów z 4Ever Young w sezonie 2015/2016, który obfitował w znaczące sukcesy naszego zespołu. We wszystkich imprezach jakich braliśmy udział godnie reprezentowaliśmy Grodków, zajmując miejsca w pierwszej trójce. Wygrywaliśmy z  drużynami, które tryumfowały potem w Mistrzostwach Polski Masters 2016  w Krakowie:  SPR Pabiks Pabianice (kategoria +45) i Zagłębie Lubin (kategoria +35). Wszystkie sukcesy osiągnęliśmy bez żadnego wsparcia z zewnątrz a jedynie dzięki naszym składkom i determinacji.
Przy tej okazji chciałbym podziękować wszystkim kolegom z 4Ever Young za ich zaangażowanie w treningi i za walkę do „ostatniego tchu” na  parkietach i poza nimi, a naszym kochanym” Połówką” i dzieciom za wspieranie nas i wyrozumiałość dla naszego hobby.

4Ever Young

Grodkow Oldboje