baner

RozgrywkiPL

YouTube ZPRP

Oldboje brzeskiego Orlika zajęli drugie miejsce w turnieju o Puchar Burmistrza Kluczborka rozegranym w marcu 2008r
Oprócz brzeżan w zawodach wzięły udział: zespół gospodarzy – Metal Kluczbork oraz MKS Wieluń. Z miejscowymi Orlik zremisował 18:18, a z zespołem z Wielunia przegrał 19:26. MKS Wieluń wygrał cały turniej, a o drugim miejscu Orlika przesądziła niższa porażka ze zwycięzcami. Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Romana Kamińskiego z Metalu, który jest wychowankiem Orlika, z kolei najlepszym bramkarzem uznano prezesa Orlika – Krzysztofa Żółtanieckiego, który stanął w bramce z konieczności, bowiem kontuzjowany był Jerzy Rusin.

Orlik Brzeg: Krzysztof Żółtaniecki, Jerzy Rusin – Stanisław Twardowski, Jacek Szała, Sławomir Szała, Sławomir Górecki, Przemysław Sobieraj, Andrzej Galar, Paweł Kasprzak, Gerard Piechota