baner

RozgrywkiPL

YouTube ZPRP

Opolska Gwardia okazała się bardzo gościnna i zajęła drugie miejsce od końca, "tuż za podium"  na turnieju oldbojów 17 maja w hali Gwardii. Zwykle starczało sił na pierwszą połowę (dwa remisy i prowadzenie do przerwy)

Wyniki spotkań: Gwardia Opole

"Przyjaciele Freda" Kraków - "Śląsk" Wrocław                    8 - 6 (6 - 4)
Reprezentacja Krakowa - "Gwardia" Opole                         6 - 6 (3 - 3)
Reprezentacja "Śląska" - "Przyjaciele Freda" Kraków        10 - 9 (6 - 5)
"Śląsk" Wrocław - KS "Gwardia" Opole                              10 - 8 (5 - 3)
"Przyjaciele Freda" Kraków - Reprezentacja Krakowa         9 - 7 (4 - 3) Śląsk Wrocław
Reprezentacja "Śląska" - "Śląsk" Wrocław                        13 - 10 (7 - 6)
"Przyjaciele Freda" Kraków - "Gwardia" Opole                     6 - 8 (3 - 3)
"Śląsk" Wrocław - Reprezentacja Krakowa                          7 - 8 (4 - 4)
Reprezentacja "Śląska" - "Gwardia" Opole                            7 - 6 (1 - 2)
Reprezentacja "Śląska" - Reprezentacja Krakowa               6 - 10 (2 - 6)

Tabela końowa: Image

1. Reprezentacja "Śląska"                                  4   6    36 - 35   3 - 1
2. Reprezentacja Krakowa                                 4   5    31 - 28   2 1 1
3. "Przyjaciele Freda" Kraków                            4   4    32 - 31   2 - 2
4. "Gwardia" Opole                                             4   3    28 - 29   1 1 2
5. "Śląsk" Wrocław                                             4   2    33 - 37   1 - 3