baner

RozgrywkiPL

YouTube ZPRP

Dzwirzyno logoDwa zespoły szkolne z naszego regionu uczestniczyły w Dźwirzynie w dniach 25-27 maja 2024r w OGÓLNOPOLSKIM FESTIWALU SPORTU SZKOLNEGO IGRZYSK DZIECI W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT - DŹWIRZYNO 2024. Zawody te traktowane są jako Szkolne Mistrzostwa Polski.
Końcowa klasyfikacja:
1. SP BANINO 2. SP 2 WĘGRÓW 3. SP 4 PIASECZNO 4. SP 1 BARTOSZYCE 5. SP 6 KOSZALIN 6. SP DOPIEWO 7. SP 4 LIBIĄŻ 8. SP 1 OTMUCHÓW 9. SP 1 ŁUKÓW 10. SP NR 9 LEGNICA 11. SP 109 ŁÓDŹ 12. SP 1 SŁUBICE 13. SP 7 BRODNICA 14. PSP 3 GRODKÓW 15. SP 1 PRUCHNIK

Relacja Otmuchowa:
Ósme miejsce, po przegranym kolejny raz jedną bramką z drużyną Libiąża ( 8:9, mistrz małopolskiego), z najlepszym bramkarzem turnieju Leną Lisowską i najlepszym zawodnikiem w drużynie Martyną Michaliszyn- to efekty naszej trzydniowej rywalizacji sportowej na najwyższym poziomie w Polsce. To był turniej wielu pozytywnych emocji i doznań. Dziewczęta w krótkim czasie, z meczu na mecz doskonaliły swoje umiejętności. Niejedna z nich pokazała w grze "to coś", co do tej pory skrzętnie ukrywała. Dlatego warto było pojechać i to wszystko z dumą zobaczyć. To był także czas integracji zespołu, ale także rodzin ( bo było z nami wielu rodziców). Składamy wielkie podziekowania dla instytucji i firm, które pomogły w organizacji i finansowaniu wyjazdu : Miasto i Gmina Otmuchów, Starostwo Powiatowe w Nysie, Bank Spółdzielczy w Otmuchowie, InterGet, Mobud Nysa, Cezart, RSP w Mesznie, McBill, Ubezpieczenia Bukartyk.
Relacja Grodkowa
Kończymy Mistrzostwa na 14 miejscu, dzisiaj wygrywamy z Pruchnikiem. W najlepszej siódemce turnieju znalazła się Lena Szymankiewicz. Wielkie gratulacje 👏 Poziom zawodów bardzo wysoki, więc tym bardziej cieszy to wyróżnienie. Julia Kucyniak również otrzymała nagrodę dla najlepszej za ubiegły rok.🥰 Najlepsza zawodniczka drużyny - Izabela Ulman. Wracamy zmęczone, bogatsze o nowe doświadczenia.
Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy nas wspierają i pomagają. Szczególne podziękowania dla firmy MANIK OGRODZENIA, za ufundowanie strojów sportowych. Gminie Grodków i Starostwu Powiatowemu w Brzegu za pomoc finansową. I jeszcze raz ogromne podziękowania dla przewspaniałych rodziców.
Komunikat końcowy https://szs.pl/wp-content/uploads/2024/05/kom_kon_ID_PR_dz_Dzwirzyno_2024.doc

OtmuchowUKS

GrodkowUKS3