Zawody Powiatowe dziewcząt Otmuchów 23.01.2013

logo otmuchowaW dniu 23 stycznia 2013 roku w Hali Sportowej Zespołu Szkół w Otmuchowie odbyły się Zawody Powiatowe w Piłce Ręcznej Dziewczyn.

W turnieju uczestniczyły 3 zespoły:

1. Zespół Szkół Ogólnokształcących „Carolinum" w Nysie

2. Zespół Szkół w Otmuchowie

3. Zespół Szkół w Paczkowie

Rozegrano 3 mecze w systemie „każdy z każdym":

ZS w Otmuchowie – ZSO „Carolinum" w Nysie 19:2

ZS w Otmuchowie – ZS w Paczkowie 20:1

ZS w Paczkowie– ZSO „Carolinum" w Nysie 13:4

Nagrodę za I miejsce odebrała najlepsza drużyna w powiecie – Zespół Szkół w Otmuchowie; piłkę do gry w szczypiorniaka ufundowało Starostwo Powiatowe w Nysie. Najwięcej bramek zdobyła Ewelina Sopata i Anna Dorosz z Zespołu Szkół w Otmuchowie.

Kolejność drużyn w zawodach:

I miejsceZespół Szkół w Otmuchowie

II miejsceZespół Szkół w Paczkowie

III miejsceZespół Szkół Ogólnokształcących „Carolinum" w Nysie

Składy drużyn, które wywalczyły awans do następnej rundy rozgrywek (w nawiasach liczba zdobytych bramek w turnieju) :

Zespół Szkół w Otmuchowie (opiekun – Jolanta Czerniec): Anna Dorosz(7), Ewelina Sopata(7), Klaudia Białkowska(bramkarz), Magdalena Nowak(3), Patrycja Lewicka(3), Klaudia Pawłowska, Pamela Słobodziuk(4), Magdalena Badowska(6), Aleksandra Nowak, Magdalena Grzybek(4), Daria Bańbuła.

Zespół Szkół w Paczkowie (opiekun – Jarosław Soszek):Kamila Jankowska(3), Jowita Biel(2), Agnieszka Bednarczuk(2), Paulina Światłoch(5), Monika Klimczak(1), Karolina Hołowacz, Anna Szlachta, Klaudia Grzanka, Ewelina Duszkiewicz,

Zespół Szkół w Otmuchowie, który został Mistrzem Powiatu Nyskiego będzie organizatorem zawodów na szczeblu półfinału w dniu 1 marca 2013 roku natomiast drużyna z ZS w Paczkowie, pojedzie na drugi półfinał do Grodkowa.

Najlepszym bramkarzem turnieju została Klaudia Białkowska a najlepszym zawodnikiem Anna Dorosz i Ewelina Sopata(zawodniczki rzuciły po 7 bramek)wszystkie z Zespołu Szkół w Otmuchowie.

Zespol Szkol Otmuchow

Na zdjęciu od lewej stoją: Anna Dorosz, Pamela Słobodziuk, Klaudia Białkowska, Magdalena Nowak, Ewelina Sopata, Magdalena Badowska, Klaudia Pawłowska, Jolanta Czerniec - trener, Patrycja Nowak. Na zdjęciu od lewej siedzą: Aleksandra Nowak, Magdalena Grzybek, Daria Bańbuła.

Dodaj komentarz

Zabrania się używania słów wulgarnych lub obrażania personalnie osób albo obrażania ich uczuć religijnych i zwyczajowych


Kod antyspamowy
Odśwież

Sędziny

Duet sedzin

Opolskie sędziny

Test PRZEPISY