baner

RozgrywkiPL

YouTube ZPRP

20.11.2010 zakończyła się coroczna kursokonferencja trenerów i nauczycieli piłki ręcznej "Tułowice 2010". Po raz trzeci z inicjatywy naszego związku i wsparciu zaproszonych prelegentów i praktyków opolscy trenerzy podczas dwudniowego spotkania szkolili się teoretycznie i praktycznie w zakresie prowadzenia zespołu piłki ręcznej.

Kliknij celem powiekszenia zdjecia - wykonal telefonem KH

Oprócz zajęć teoretycznych Pobierz (plik doc) wykład z prezentacją Jarosława Cieślikowskiego trener kadry młodzieżowej Polski (na zdjeciu poniżej w dresie reprezentacji) pokazał w hali jak wygląda współpraca graczy w ataku pozycyjnym. Kadra Młodzików, których wiele zdjęć można obejrzeć w galerii doskonale rozumiała się z trenerem i pozostałymi prowadzącymi. Zajęcia teoretyczno praktyczne prowadzili dr Marek Jagusz, Zdzisław Zielonka trener I klasy, Andrzej Banek, Marek Musiał - przewodniczący komisji sędziowskiej OZPR. Zobacz galerię zdjęć (wybierz Trenerzy_Tulowice_2010). 
{jcomments on}zajecia_z_j_cieslikowskim

 Ćwiczenia praktyczne trenerzy Cieślikowski, Zielonka prowadzili z Kadrą Wojewódzką Młodzików a trener Jagusz z kursantami. Na zdjęciu poniżej młoda kadra wojewódzka.

   

Kadra_woj_mlodzikow_2011