W rozegranym w dniach 9-10 maja 2026r w Opolu, Mistrzostwach Polski juniorów młodszych gospodarz GTV BUS Gwardia Opole zdobył brązowy medal ! Po wyrównanym ale przegranym meczu półfinałowym z Oleckiem, drużyna Wojciecha Aksamita i Łukasza Gradowskiego, zmierzyła się z rowieśnikami z Krakowa i wygrała 51:45. Brązowy medal opolan jest najlepszym do tej pory osiągnięciem tego sezonu w Mistrzostwach Polski drużyn młodzieżowych z naszego regionu.


