Handball Masters Opole zdobyli 31 maja 2026r brązowy medal na Mistrzostwach Polski Masters w Gdańsku. W silnie obsadzonych zawodach zwłaszcza "młodszych" kategoriach, wystąpiły także zespoły ze Zdzieszowic, Grodkowa i Brzegu. Najskuteczniejszą zawodniczką Mistrzostw została Karolina Golec z Olimp Grodków Masters.


