baner

RozgrywkiPL

YouTube ZPRP

Na stronie http://ks-otmet.krapkowice.pl są cztery całe mecze sezonu 2008/2009 rozegrane przez KS Otmęt w II lidze kobiet wraz z komentarzami:

Otmęt - Gloria Cały mecz Otmęt z Gościbią Derby Otmęt-Tor Derby Otmęt-Beskid Mecz z Beskidem

Gwardia Opole I liga męska gr B Gwardia-Politechnika Radom 17.03.2009 TVP Opole dwie części

OSiR Komprachcice II liga sezon 2009 OSiR-Pogoń Oleśnica z 7.04.2009r TVP Opole dwie części

Olimpia - Końskie 28:27 I liga gr B 2009r zwycięska bramka w 60 minucie z połowy boiska Kowalskiego

m.in. ASPR Zawadzkie - Gwardia Opole 2008r Mecze Zawadzkiego

Gwardia Opole I liga m. gr B Gwardia-ASPR 17.02.2009 TVP Opole dwie części

Gwardia Opole remis 25:25 w 2008r z AZS Białą Podlaską na wyjeździe 2008r 48 sekund filmu

Obrony Sławka Szmala na MŚ 2009r Tak się broni bramki

Impresja filmowa z 1/4 finału Mistrzostw Polski Młodzików maj 2009r Orlik Brzeg

Ostatnie 3 minuty meczu MŚ Polska-Norwegia (w tym rzut A. Siódmiaka) Wejście do półfinału

Mecz sezonu 2007/2008 II ligi gr 1 Arot-OSiR Komprachcice Skrót 1,5 min. Arot-OSiR

Rzut karny z pełnym obrotem Grzegorza Tkaczyka  w Bundeslidze

Atomowy rzut Karola Bieleckiego z Magdeburga ze stałego fragmentu gry, 20 metrów od bramki

7 minut meczu wygranego meczu Olimpu Grodków z Pogonią Oleśnica z dn. 27.09.2008 Zobacz

Mecz II ligi SKF KPR Sparta Oborniki Wielkopolskie a UKS OLIMP Grodków 20.09.2008 Zobacz

Mecz derbowy II ligi sezonu 2008/09 Olimp Grodków - OSiR Komprachcice Zobacz 2 połowę