Drużyna oldbojów 4EverYoung z Grodkowa zajęła 12 miejsce w kategorii +35 lat na Mistrzostwach Polski Masters, rozegranych 3-4 czerwca 2017r w Lublinie.

Masters2017wyniki

W Hali Sportowej im. Zdzisława Zielonki w Grodkowie Stowarzyszenie Piłki Ręcznej 4Ever Young Grodków, zorganizowało 22 kwietnia 2017r po raz drugi turniej o Puchar Miasta Grodkowa.

Po rozegraniu wszystkich meczów i podliczeniu punktów, okazało się że zwycięzcą został zeszłoroczny zwycięzca zespołu Stali Zawadzkie. Decydującym był mecz z gospodarzami, którzy ulegli z przyjezdnymi 13:17. Przegrana sprawiła, że drugie miejsce przypadło gospodarzom, trzecie miejsce zajęli Oldboys Górnik Zlotoryja, ostatnie Handball Old Ustroń. Miano króla strzelców uzyskał Adam Czech – Stal Zawadzkie, a najlepszym bramkarzem został Jacek Mielnik – 4ever Young. Zawody sędziowali Kacper Turyniewicz i Sebastian Kolanko. STAL ZAWADZKIE I miejsce, 4EVER YOUNG GRODKÓW II miejsce, GÓRNIK ZŁOTORYJA III miejsce, HANDBALL OLD USTROŃ IV miejsce. Królem strzelców został Adam Czech (Stal Zawadzkie), a najlepszym bramkarzem Jacek Milenik (4ever Young).

Oldboje 2017

Zwycięstwem w Turnieju w Zawadzkim grodkowscy oldboje 4Ever Young zakończyli sezon.
W dniu 18.06.2016 r nasi oldboje brali udział w Turnieju z okazji  Dni Gminy Zawadzkie organizowanym przez SPR „ STAL” Zawadzkie. W zawodach wzięły udział cztery najlepsze drużyny oldbojów z Opolszczyzny, zespoły z Komprachcic, Kluczborka, Grodkowa i oczywiście Zawadzkiego. Tak jak dwa tygodnie temu w Komprachcicach tak i w Zawadzkim  nasza drużyna stanęła na najwyższym stopniu podium  zajmując  I miejsce, przed Komprachcicami, Zawadzkim i Kluczborkiem.
Turniej był ostatnim zmaganiem  oldbojów z 4Ever Young w sezonie 2015/2016, który obfitował w znaczące sukcesy naszego zespołu. We wszystkich imprezach jakich braliśmy udział godnie reprezentowaliśmy Grodków, zajmując miejsca w pierwszej trójce. Wygrywaliśmy z  drużynami, które tryumfowały potem w Mistrzostwach Polski Masters 2016  w Krakowie:  SPR Pabiks Pabianice (kategoria +45) i Zagłębie Lubin (kategoria +35). Wszystkie sukcesy osiągnęliśmy bez żadnego wsparcia z zewnątrz a jedynie dzięki naszym składkom i determinacji.
Przy tej okazji chciałbym podziękować wszystkim kolegom z 4Ever Young za ich zaangażowanie w treningi i za walkę do „ostatniego tchu” na  parkietach i poza nimi, a naszym kochanym” Połówką” i dzieciom za wspieranie nas i wyrozumiałość dla naszego hobby.

4Ever Young

Grodkow Oldboje