Statystyki młodzików po trzeciej kolejce sezonu 2018-19
3. KOLEJKA
Mecz |
Data meczu |
Godzina |
Gospodarz |
Gość |
wynik |
O/MłM/0 |
------------- |
-------- |
SKS Orlik Brzeg |
pauzuje |
|
O/MłM/7 |
------------- |
-------- |
Orzeł Opole |
pauzuje |
|
O/MłM/8 |
15.10.2018 |
17:00 |
LKS OSiR Komprachcice |
ASPR Zawadzkie |
24:30 (13:10) |
O/MłM/9 |
15.10.2018 |
18:15 |
Gwardia Opole |
UKS Olimp Grodków |
26:34 (14:20) |
TABELA
|
Bramki |
Punkty |
|||||||||
Lp |
Nazwa drużyny |
M |
Zw |
P |
Rw |
Rp |
Zd |
St |
Zd-St |
Zd |
St |
1 |
ASPR Zawadzkie |
3 |
2 |
1 |
0 |
0 |
90 |
76 |
14 |
6 |
3 |
2 |
Orzeł Opole |
2 |
2 |
0 |
0 |
0 |
55 |
45 |
10 |
6 |
0 |
3 |
UKS Olimp Grodków |
3 |
2 |
1 |
0 |
0 |
79 |
73 |
6 |
6 |
3 |
4 |
Gwardia Opole |
2 |
1 |
1 |
0 |
0 |
57 |
57 |
0 |
3 |
3 |
5 |
SKS Orlik Brzeg |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
25 |
36 |
-11 |
0 |
3 |
6 |
LKS OSiR Komprachcice |
3 |
0 |
3 |
0 |
0 |
66 |
85 |
-19 |
0 |
9 |
M - ilość rozegranych meczów; Zw - ilość zwycięstw; P - ilość porażek; Rw - remisy wygrane; Rp - remisy przegrane; Zd - zdobyte; St - stracone |
KLASYFIKACJA STRZELCÓW
Lp |
Nazwisko i imię |
Nazwa drużyny |
Mecze |
Bramki |
1. |
SOBKÓW Tymoteusz |
LKS OSiR Komprachcice |
3 |
35 |
2. |
KACZKA Adam |
ASPR Zawadzkie |
3 |
30 |
3. |
GARNCARZ Łukasz |
UKS Olimp Grodków |
3 |
29 |
4. |
GOŁĘBIOWSKI Adam |
Gwardia Opole |
2 |
20 |
5. |
KOPREK Daniel |
ASPR Zawadzkie |
3 |
18 |
6. |
PIETRYKA Kacper |
UKS Olimp Grodków |
3 |
17 |
7. |
TYMICH Łukasz |
ASPR Zawadzkie |
3 |
16 |
8. |
ADAMSKI Jakub |
Gwardia Opole |
2 |
13 |
9. |
STEFANI Jakub |
Orzeł Opole |
2 |
13 |
10. |
ŚWIERC Feliks |
LKS OSiR Komprachcice |
3 |
13 |
4. KOLEJKA
2018-11-05 |
2018-11-11 |
O/MłM/0 |
--------------- |
-------- |
pauzuje |
UKS Olimp Grodków |
|
2018-11-05 |
2018-11-11 |
O/MłM/10 |
|
|
ASPR Zawadzkie |
Gwardia Opole |
|
2018-11-05 |
2018-11-11 |
O/MłM/11 |
--------------- |
-------- |
pauzuje |
LKS OSiR Komprachcice |
|
2018-11-05 |
2018-11-11 |
O/MłM/12 |
24.10.2018 |
17:00 |
SKS Orlik Brzeg |
Orzeł Opole |
|