baner

RozgrywkiPL

YouTube ZPRP

W rywalizacji opolskiej ligi młodzieżowej w kategorii dzieci dziewcząt, w turnieju w Otmuchowie wzięło udział 5 drużyn: MUKS ARIES Baranów, LZS TOR Dobrzeń Wielki, MLUKS Tułowice i dwie drużyny UKS Spartakus Otmuchów.

klasyfikacja końcowa :

1 miejsce MLUKS Tułowice

2 miejsce UKS Spartakus Otmuchów I

3 miejsce MUKS ARIES Baranów

4 miejsce UKS Spartakus Otmuchów II, 5 miejsce LZS TOR Dobrzeń Wielki

Relacja organizatora:

Wszystkie dziewczynki wobec licznie zgromadzonej publiczności : rodziców, dziadków, rodzeństwa, koleżanek, kolegów i innych sympatyków radosnej rywalizacji, starały się zaprezentować jak najlepiej.

Rywalizacja była bardzo zacięta, widać było zmęczenie, radość i łzy.

Na wysokości zadania (jak zawsze) stanęli rodzice, przygotowując wypieki, ciepłe napoje, sprzęt nagłaśniający, miejsce posiłku i wykonując prace porządkowe.

Pyszny, ciepły poczęstunek przygotowany przez Dom Kultury Zamek ufundował Burmistrz Miasta i Gminy Otmuchów Pan Jan Woźniak. Zespół UKS Spartakus Otmuchów II wystąpił w nowych strojach zakupionych przez firmę INTERGET Państwa Magdy i Bartka Pióreckich. Wszystko uwiecznił fantastyczną fotorelacją Pan Daniel Banaszek. Wszystkim serdecznie dziękujemy. Zarząd UKS Spartakus Otmuchów Zdjęcia na FB

Relacja zwycięzców:

Nasz zespół, MLUKS Tułowice, fantastycznie zagrał w dzisiejszym mocno obsadzonym turnieju Piłki Ręcznej Dziewcząt 🤾‍♀️ w kategorii dzieci, który odbył się w Otmuchowie. Dziewczęta dzisiaj zaprezentowały wyjątkową zaciętość 💪 i zespołową pracę, dzięki czemu zdołały pokonać konkurencję i zająć pierwsze miejsce 🥇. Serdeczne gratulacje dla zawodniczek i trenerów za pracę i poświęcenie, które przyniosły ten sukces 🌟. Dziękujemy kibicom 🙌 za wsparcie i organizatorom za świetnie przygotowany turniej. Ten triumf to kolejny efekt wieloletniej pracy i doskonałej gry 🏅, ale i dowód na siłę drużyny 💖. Gratulacje i brawa

Kolejne zmagania już 24.02 w Dobrzeniu Wielkim.